Nečekaný odchod člena týmu.

Náš tým opustil člen, který patřil do jádra týmu a v týmu působil dlouhá léta. Výborně se s ním spolupracovalo i přes občasné problémy,ale vše se vždy zvládlo a šlapalo jak bylo potřeba. Pro tým byl pomocníkem nejen jako hráč, ale také i jako fotograf, pomáhal taktéž pořádat naše LAN Party a různé aktivity. V týmu zažil mnoho zážitků, mnoho nových lidí a kamarádů, ale i mnoho odchodů jiných členů. Nikdo však neočekával, že nakonec to bude on kdo naše řady dobrovolně opustí i přes prvotní zájem stále pokračovat. Po změně politiky týmu byl i ochoten stále spolupracovat a udělat vše co bylo možné, aby stále zůstal členem. Bohužel vyskytli se nové skutečnosti v jeho životě, které ho vedly k rozhodnutí že airsoftu se nebude moci tolik věnovat a tak padlo rozhodnutí opustit náš tým. Tím členem je Martin „Hozzy“ Hozák a důvody k odchodu zde uvádět nebudeme, jelikož je to jeho rozhodnutí které respektujeme. A stále doufáme, že časem se k nám opět vrátí. Děkujeme mu tímto za dlouhé roky společné spolupráce a přejeme mu mnoho úspěchů v životě a doufáme že na nás bude vzpomínat v dobrém.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dění v týmu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..